Zawieszenie działania usługi remote-labs 04-10-2021 11:00

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem zajęć prowadzonych w budynku WMI jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność usługi remote-labs, która udostępniała do pracy zdalnej komputery znajdujące się w Laboratoriach Komputerowych.

Nadal dostępne będą wydziałowe serwery terminalowe - https://laboratoria.wmi.amu.edu.pl/uslugi/serwery-terminalowe/

Planujemy przywrócić dostępność usługi w ograniczonym zakresie za około miesiąc - po realizacji przetargu na nowe komputery.

Godziny otwarcia w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych 12-03-2020 09:00

Szanowni Państwo,

w związku z podjętymi przez naszą Uczelnie działaniami mającymi na celu ograniczenie rozpowszechniania się koronawirusa informujemy, że w okresie trwania zawieszenia zajęć dydaktycznych na naszej Uczelni Laboratoria Komputerowe WMI zostają zamknięte dla użytkowników do fizycznego korzystania z naszych zasobów – w tym przebywania w salach komputerowych.

Jednocześnie komunikujemy, że wszystkie usługi świadczone przez Laboratoria będą dostępne dla wszystkich pracowników i studentów naszego Wydziału. Korzystać z nich można łącząc się do serwera terminalowego lub korzystając z połączenia VPN.

W celu zapewnienia wsparcia świadczonych przez nas usług oraz pomocy w rozwiązywaniu potencjalnych problemów informatycznych przygotowaliśmy kanały komunikacyjne. Prosimy o kierowanie do nas pytań, próśb oraz oczekiwań

  • poprzez wiadomość email wysyłaną na adres helpdesk@wmi.amu.edu.pl
  • za pomocą systemu helpdeskowego dostępnego pod adresem https://help.wmi.amu.edu.pl/
  • telefonicznie na numer 61 829 5319. (dostępny w godz. 8.00 – 15.30)